| HeiGiusyy a întrebat:

Buna vreau si eu nume hi5 cu diferite semne si alte chestii ( ma numesc georgiana) repede va rogg :* multumesc cel mai rapid rasp primeste fundoilaughing::*

Răspuns Câştigător
| Napolitanăăăăă a răspuns:

๏̯๏gєσяgιaηa๏̯๏

8 răspunsuri:
| AddXf a răspuns:

^^`G^e~o"r*G^^^y~~~ sau "g~e^^o~ MA rog, pune si tu cu litere mari unde vrei ca eu n-am putut>. Fundoi?

neluL
| neluL a răspuns:

De ce nu iti faci tu singura aici! CARACTERE SPECIALE online - caractere speciale pentru HI5 gasesti aici, online http://secretel.blogspot.com/2009/09/caractere-hi5-d-enjoy.html Copy & paste! Bafta!

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

๑۩۞۩๑ geeoo๑۩۞۩๑ litere mari unde vrei... funda?

| Ionela256 a răspuns:

Gee000Rg! ana

| NoNameGee a răspuns:

Si pe mine ma cheama georgiana iar prietenii imi spun Jerry`x... ex: ๏̯͡๏﴿ Jerry'x ßεßε ®ą$ƒ∂Ťa†... fundita?

| IngerasCuCornitze a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/forum/semne-hi5-t2578.html.Cauta aici! Super semne! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| IngerasCuCornitze a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/forum/semne-hi5-t2578.html.Scuze fara punct si cauta la celalalt comentariu.:D:D:D.

| вву a răspuns:

Gєσяgιaηa→☺