| DanaHincu a întrebat:

vreau si eu un sfat, in legatura cu viitorul meu, sunt la un liceu cu un profil de Turism si Alimentatie... ce facultate as putea urma cu acest profil, in ultima vreme pendulam intre un liceu cu un profil uman si intre cel actual, dar am hotarat sa raman deoarece ar trebui sa inmanez directorului o "atentie" ceea ce nu imi permit(sunt in clasa a Xa). Multumesc mult!happy

Răspuns Câştigător
| mimisha a răspuns:

Si eu sunt la un liceu cu profil Turism si Alimentatie si am de gand sa urmez o facultate de turism din Bucuresti sau Ase-ul tot din Bucuresti.Eu sunt clasa a IX-a si inca nu am planuri stabilite.Mult succes in urmatorii ani. happy!

1 răspuns:
| Nickname1890 a răspuns (pentru mimisha):

Poti la Universitatea Bucuresti, Facultatea de Geografie, specializarea Turism, o facultate foarte frumoasa, pe care o faci de placere. Sau mai sunt niste variante pe al ASE.