| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu un sfat... Cu ce as putea ajunge la Geneva cel mai convenabil (ca pret) din Arad, Oradea sau Cluj Napoca? Iar daca stiti cumva o posibilitate de cazare ieftina acolo sau in imprejurimi (poate fi si in Franta).
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Zebastian a răspuns:

Poti pleca cu wizzair, dar trebuie sa vi in Bucuresti si pretul conteaza in functie de data la care vrei sa pleci.

| Quasimodo a răspuns (pentru Zebastian):

Saptamana viitoare trebuie sa plec la Geneva. Nu e convenabil deloc sa merg la Bucuresti. Multumesc oricum pentru raspuns! Iti doresc o zi superba!

| Quasimodo a răspuns (pentru deundecumpar):

Multumesc mult, Mihaela!
Imi este de folos ceea ce mi-ai trimis. Sper sa gasesc si un mijloc de transport convenabil.
Toate cele bune ti le doresc! happy

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Quasimodo):

Cu multa placere. Sper sa gasesti un microbuz sau altceva pentru transport.Ar trebui sa fie si tren, dar cred ca-i mai scump decat microbuzul, oricum.Numai bine iti doresc si sa ai spor in ce gandesti sa faci acolo.happy

| Quasimodo a răspuns (pentru Mihaela1964):

Multumesc inca o data!
Sa ai parte de sanatate, fericire si iubire! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Quasimodo a răspuns (pentru deundecumpar):

Multumesc frumos!
O vara superba! happy