| Marcovici_Tincuta_Valentina_1968 a întrebat:

Buna ziua,am creat o pagina de Facebook,o pagina publica si doresc,ca o anumită persoana,sa nu poata comenta sau să dea like,la postările de pe aceasta pagina, va multumesc si astept răspunsul dumneavoastra

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa nu o acceptati ca user pe acea pagina, sau sa o blocati complet.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiind o pagina publica este foarte greu sau chiar imposibil sa puteti pune restrictii pentru 1 user, dar daca il blocati, nu mai poate vedea pagina deloc.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ai undeva pe pagina respectiva la setari (sau la setarile contului tau la sectiunea de Pagini), o sectiune unde poti bloca anumite persoane?