| JusTPauL a întrebat:

Bună ziua.

Am făcut o rezervare pe Booking și urma sa îmi tragă banii astăzi dar nu am avut atâția bani în cont. Zice sa plătesc acum sau imi va fi anulata rezervarea.
Rămâne măcar astăzi rezervarea făcută sa pot plati mai târziu sau în cât timp o sa anuleze rezervarea?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pierzi rezervarea daca nu ai bani in cont sa platesti, fiindca nu te asteapta nimeni fara bani.
Bookingurile (rezervarile) se fac numai cand ai bani suficienti in cont, ca pe viitor ti se poate refuza rezervarea pentru ca esti rau platnic si figurezi in lista lor "neagra".

| mihai69 a răspuns:

Azi încă mai poți plăti (virezi banii în cont). Dacă nu... pa-pa rezervare!