| MaTrIx8378 a întrebat:

Am si eu o problema si vreau sa ma ajutati, daca stiti. Mi-am facut cont pe wizz, am completat aproape tot ce trebuia pentru a imi cumpara un bilet dus -intors..toate bune si frumoase pana cand am ajuns la ultimul pas de a plati aceasta tranzactie. Am facut plata pe contul lor cu ( nume, cont bancar, suma ) si mai trebuia sa completez o casuta cu numarul de confirmare ( codul de 6 caractere ), doar ca am uitat sa-l pun si plata a fost facuta. Mi-am pus doar numele meu si atat. Nu stiu daca m-am facut explicit, dar sper ca intelegeti la ce ma refer.Ce pot face acum?

3 răspunsuri:
| Nuzicnume a răspuns:

Dacă la detalii nu ai pus nr rezervării, nu cred ca îți va fi emis biletul, deci mai bine suna-i.

| ParvuMaria a răspuns:

Trebuie sa suni la ei daca ai vreo nelamurire si te vor ajuta.
Esti sigur ca ti-au luat banii?

| MaTrIx8378 explică (pentru ParvuMaria):

Da. Se vor retrage automat in 2 zile indiferent.