| Anonim13777 a întrebat:

as vrea sa merg in vacanta la Lacul Ochiul Beiului. Poti sa intrii in apa? sa faci baie? sau doar sa privesti?

3 răspunsuri:
| DespreHostel a răspuns:

Salut, din pacate, deoarece face parte din rezervatia naturala - Parc National Cheile Nerei

| CristinaDanciu a răspuns:

Cred că este voie să intri în apă dar nu este foarte indicat. Oricum frumoasă alegere, distracţie plăcută. big grin

| sflo87 a răspuns:

Poti sa gasesti aici mai multe detalii. Este un loc de vis http://www.munte.info/frumusetea-nascuta-din-lacrimi/