| NorNegru a întrebat:

Având în vedere atentatele din Barcelona si din Cambrils, ar trebui sa fiu sceptic în legatură cu plecarea la mare, în Spania, în provincia Alicante? Să anulez sejurul? Menționez că este la sfârșitul lunii August.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-ti anula vacanta. Acum sunt masuri drastice pe acolo. Vorba unuia: daca este sa ti se intample mergi pe camp si-ti cade o caramida in cap.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Frustrare ca nu iti permiti si tu sa te duci?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistiti, nu e stare de razboi in Spania.
La fel de bine poti sa iti anulezi vacanta si sa de o masina peste tine pe strada. Rahaturi se intampla mereu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Haha, atat de frustrat incat nici nu mai stii pe cine sa jignesti. Eu nici macar nu plec in Spania. Da nu dispera boss, intr o zi o sa iti perimiti si tu o vacanta in afara Romaniei

suntserios
| suntserios a răspuns:

Frustrare, frustrare si penibil, dar daca atata poti aia e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de tine cat esti de speriat.
Eu a trebuit sa anulez un bilet de avion in Israel.
Trageau arabii de-acolo cu bombe in aeroport.
Biletul era pentru un om fricos.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Nu cred ca vor mai fi atentate in Spania, dar oricum, de murit tot mori si in cea mai sigura țara. Distractie placuta

| Cristian0015 a răspuns:

Daca e sa ti se intample ceva ti se intamla si acasa, asa ca du-te. Vcanta placuta!