| Alexw0w471 a întrebat:

Buna ziua/Buna seara, depinde când cititi aceasta întrebare, vreau sa stiu daca la modulele de specialitate al acestui profil turism și alimentație, sunt sanse sa te lase la vara daca ai notele 3-4. Multumesc dau funda la cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. ai uitat să spui care e profilul
și
2. ce legătură are cu turismul?

| Alexw0w471 explică (pentru mihai69):

Profilul turism și alimentație, scuze că nu am precizat

| mihai69 a răspuns (pentru Alexw0w471):

Ok. Păi sincer, eu nu le-aș numi "șanse", dar există posibilitatea să te lase pe vară. Evident, depinde mult și de prof, dar și de elev.

| Alexw0w471 explică (pentru mihai69):

Ok mulțumesc, pentru sfatul acordat?✌

| ionutx02 a răspuns:

Aproape orice profesor iarta daca te comporti frumos, mai ales cu pandemia asta sigur te trece. Incearca sa contactezi profesorul, sa-ti dea un proiect pentru a te corecta.