| Ana30anuska a întrebat:

Bună ziua!
Cât costă o cursă de taxi din centrul oraşului Iaşi până la Mănăstirea Vlădiceni?
Multumesc.

5 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Daca taximetristul e ciuciuriu chiar si 30 de lei laughing

| Ana30anuska explică (pentru Lukasssz):

Buna ziua.Va multumesc pentru raspuns.Nu conteaza cum arata taximetristul, conteaza daca isi respecta meseria si clientii.

| Ana30anuska explică (pentru Lukasssz):

Buna seara.Va multumesc pentru raspuns.Nu conteaza cum arata taximetristul, conteaza daca isi respecta meseria si clientii.

| Gabryel85 a răspuns:

Sunt cam 10 kilometri până acolo, nu are cum să coste prea puțin taxi-ul. Dar dacă ții neapărat, poți să încerci cu Uber sau Bolt.

| Ana30anuska explică (pentru Gabryel85):

Buna seara.Va multumesc pentru raspuns.Este o idee intersanta.