| Danut200329 a întrebat:

Buna ziua, cât fac pe jos din gara Iasi până la Catedrala mitropolitană din Iași?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca ar exista o aplicatie sau un site care sa iti dea informatia asta cu 2 click uri... a stai ca este, tocmai am verificat eu cu 2 click uri. Faci 15 min

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim distanta dar pe caldura asta nu este ok sa mergi pe jos, nu ai autobuz sau o masina care sa mearga direct unde vrei tu sa ajungi?

| ReddY25 a răspuns:

Incearca cu Google Maps

| Ka0ru a răspuns:

Descarca moovit si cand ajungi in gara bagi catedrala la destinatie, iti va spune exact ce tramvai sa iei si pana unde, automat pentru bilete gasesti prin zona sau poti lua cu cardul din tramvai/bus.

| IarsiIar a răspuns:

Depinde cum mergi. Dar cam 2/3 de drum este urcus. Din gara si pana in piata Unirii. Faci peste 1/2 ora.
Ai tramvaie din gara si pana in Piata Unirii. De acolo nu mai este mult prin Pietonalul Unirii.