| Bianca013 a întrebat:

Buna ziua, cine ma poate ajuta cu o informatie :)? m-am uitat in statiunea Obzor din Bulgaria si am gasit un Aparthotel Casablanca ati auzit ceva despre el eu am 14 ani si doresc sa ma duc cu mama si tatal meu si inca cateva familii m-am uitat pe S&S Travel si am gasit pretul pe camera studio de 805 este adevarat? http://www.bulgaria.com.ro/vara.obzor_casablanca_apartho tel.html acela este link`u cine imi poate zice mai multe inf.i-as ramane datoare mersi frumos ofer fundita.

1 răspuns:
| EvanescenceOne a răspuns:

Casablanca este un oras fain, in care ai ce vizita.Si Hotelul de care zici, mi se pare super ok, I foarte fain.Eu zic sa te duci sa vezi cum este SI oricum daca vrei sa-ti petreci putin timp cu familia orice destinatie este Ok.