| Sanda1234 a întrebat:

daca cineva a fost la tabara Altair din Grecia imi puteti spune cu ce pareri v-ati intors? E un program fix? Daca da ce faceati acolo? Funda pentru primul raspuns.

Răspuns Câştigător
| Yonnela1234 a răspuns:

Buna!
Am fost in tabara Altair din Grecia
A fost foarte bine, era un program fix. Chiar mi-a placut

| Sanda1234 explică (pentru Yonnela1234):

Dar ce program ati avut?

| Yonnela1234 a răspuns (pentru Sanda1234):

Diversitatea de activitati si cursuri, precum si excursiile oferite sunt distractive si educative in acelasi timp, pentru ca fiecare copil participant sa-si dezvolte personalitatea, aptitudinile, sa invete lucruri noi, sa cunoasca noi destinatii si sa lege prietenii cu copii din alte tari.
Cam aceasta este descrierea taberei