| ARI0076 a întrebat:

Bună ziua. Imi puteti recomanda o pârtie de schi/snowboard care să fie uşor de găsit, unde nu trebuie sa mergi cu masina pana la partie? Si ar fi bine daca preturile nu ar fi mari si sa fie buna pentru incepatori.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pârtia de schi de la Păltiniș. Te cazezi la pensiunea din apropiere și pârtia e sub fereastră.

2 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Nu inteleg ce vrei tu cu adevarat. Cerintele tale se incadreaza cu dealul din spatele casei(daca stai la deal). Orice partie e buna pentru incepatori, nu trebuie sa cobori din varf. Si cu masina tot trebuie sa mergi, asta daca nu locuiesti langa statiune, si cand te duci la paine bagi si o tura.

| 19flo79 a răspuns:

Din ce localitate esti?