| monnoNa a întrebat:

Intentionez sa plec impreuna cu sotul si fiul meu minor in Viena.Nu avem pasapoarte, nici nu stiu daca trebuie...
Rog pe cei ce stiu sa ma lumineze si pe mine ce trebuie sa fac pentru a fi in regula la granite, am vrea sa trecem prin Ungaria cu masina personala.
Va multumesc mult.

1 răspuns:
| Biiancax a răspuns:

Pai depinde.eu am fost cu parinti mei in Grecia anul trecut si eu sunt minora...ei au trecut granita cu buletinu' iar mie mi-au facut pasaport daca vreti sa faceti pasaport trebuie facut cu cam o luna inante pentru ca dureaza ceva pana il elibereaza.sucess!