| mihaelabukian a întrebat:

Merg la Londra si nu stiu cum sa ajung de la aeroportul Luton la holiday inn express wandsworth batt! Stiu ca exista o retea de transport exceptionala. Ma poate ajuta cineva sa-mi spuna ce trebuie sa fac? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te descurci cu engleza de la bine in sus, atunci sa stii ca in fiecare terminal de calatorie exista un punct informatic sau ceva de genul asta. Citesti indicatiile si nu-i ca la noi. Ce scrie acolo asa e! Ce Dumnezeu te duci la Londra nu in Congo. Desi si acolo te-ai descurca mai bine ca n-au decat strada principala big grin. Ai mai multa incredere in tine, doar esti romanca descurcareata. Adica poti descurca o curca big grin Si sa vezi ce incredere capeti apoi. Doar nu te grabi, decat daca-ti arde la mai putin de 3 metrii de dos.

| mirunal a răspuns:

Cand vei ajunge pe Luton, o sa vezi ca sunt niste autobuze pe care le poti lua si care te lasa fix in oras, undeva la inceputul Oxford Street.De acolo, exista metrou si autobuze.