| Dyalema a întrebat:

Buna ziua TPU! As vrea sa ma duc cu familia eu+sotul+2 copii(2 si 12ani) intr-o scurta vacanta in tara. Vreau recomandari de cabane sau pensiuni, casute care sa aiba PISCINA neaparat. Ar fi frumos daca am putea gati noi deoarece eu si sotul avem un regim mai special momentan, deci sa aiba acces la bucatarie si frigider si ceva magazine in apropiere. Nu conteaza in ce zona a tarii. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Brasov! Tot ceea ce va inconjoara este minunat. Aveti tot ceea ce va doriti. Daca va intereseaza locatii, va pot oferii...

4 răspunsuri:
| D3I3 a răspuns:

Puteti sa va cazati langa mare. Acolo sunt multe hotele care detin piscine si aveti si acces la mare. Cat despre bucatarie, asta inseamna costuri in plus. Depinde de cat doriti sa cheltuiti. La sigur sunt cafenele in jurul hotelelor, unde va puteti comanda ce va este pe plac.

| Kimiko38 a răspuns:

In Frigaruii de jos gasiti pensiunea "Baba dochia", aveti all inclusive si acces la toaleta!

| Dyalema explică (pentru Kimiko38):

Nu o gasesc. in ce judet este?