| BalonaşDulcee a întrebat:

Buna ziua TPU, cam cat timp mi-ar lua sa merg cu masina personala din Sindelfingen [Germania] pana in Constanta [Romania] si dupa sa ajung la Bucuresti... cam cate ore?big grin Plss dau Funda+Voturi [inteligent, amuzant si folositor love struck]

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Pana in Romania poti sa faci 24 de ore(daca mergi cu viteza) taicameo a facut in 24 de ore Romania Germania.
Problema este ca de la Unguri cand intri in vama pana in Constanta mai faci 2 zile la ce drumuri sunt.
Mers normal faci o zi jumate pana la intreare in Romania, mai departe bafta, din arad pana in constanta cred ca faci 12 ore daca nu mai bine,depinde cum ai noroc, dar fiind sezonul este aglomerat, apoi sa ajungi in Bucuresti cred ca mai faci cam 5-6.

2 răspunsuri:
| Dιєиυтzα a răspuns:

Din Germania in Constanta? Cateva zile.

| bubble_5017 a răspuns:

2zile(tatal meu face 1zi si cevahappy )