| MadaMady06 a întrebat:

TPU! In luna august am sa particip impreuna cu ansamblul meu de dansuri din Timisoara la un festival international din Tulcea si as vrea sa va intreb daca exista piscine sau stranduri pentru ca eu nu am gasit nimic pana acum si am mai cautat acum doi ani cand am mai fost pe acolo. Va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

In Tulcea, da exista un bazin de înot chiar lângă Lacul Ciuperca, care acum are o mica plaja și te poți bălăci putin.
Te mai poți duce la piscina de la Hotel Delta.

1 răspuns:
| Sebyyyyyyyyyy a răspuns:

Da,sunt piscine acolo, de exemplu Aqua Park