| IonutSava a întrebat:

Buna ziua TPU.La vara merg in Austria la nunta surorii mele . Mai exact in Styria ,Graz . Vreau sa stiu ce este de vizitat in apropiere .Dau funda + vot celor care dau restul raspunsurilor . Multumesc mult !

6 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Păi în Austria se călătoreşte cu Cartea de Identitate NU ai nevoie de paşaport! NU rata muzeu "Arnold Schwarzenegger" din Graz ai mare grijă să nu-l confunzi cu stadionul echipei Sturm Graz care se numeşte tot Arnold Schwarzenegger dar aici e un muzeu al echipei de fotbal!winking ENJOY the trip!

| seagate a răspuns:

Ai rabdare pana la vara, poate ca se razgandeste sora ta.

Răspuns utilizator avertizat
| John90 a răspuns:

Exista un lagar de torturare pe undeva pe acolo sincer nu mai stiu sa iti zic unde e dar poti sa o intrebi pe sora ta poate stie ea unde e intreab-o de lagar de torturare ii prin apropiere

Răspuns utilizator avertizat