| Simoniks a întrebat:

Buna ziua TPU! Stie cineva cum pot sa imi fac checking-ul online pentru compania blue air? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| mikiduza a răspuns:

Buna,simoniks,la blue air nu am facut niciodata checking, dar incearca sa intri pe site-ul lor, si undeva trebuie sa aiba scris checking dai clic si scrii datele tale prsonale care ti se cer, cu multa atentie, pentru ca nu poti sa repari nici o gresela.multa bafta.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cand intri pe site ca sa-ti cumperi biletul online, ai, la un moment dat, o pagina cu multe optiuni. Citeste totul cu atentie si bifeaza optiunea checking online. Din cate stiu, era gratuit. Numai ca e bine sa nu te bazezi prea mult pe asta, pentru ca, odata ajuns la aeroport, gasesc ei o modalitate sa te mai taxeze cu ceva.