| ShoFan a întrebat:

Bună ziua, TPU! Tatăl meu ar fi trebuit să se întoarcă de la Botoșani cu un tren, în seara aceasta, la ora 8.
Am încercat să îl sunăm, dar spune că "Abonatul Vodafone nu poate fi contactat.). Cred că nu are semnal.
Deci, îmi puteți da un link unde pot găsi întârzierile trenurilor la gara București Nord? Sau măcar să-mi spuneți cum aș putea să-l contactez pe tatăl meu.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Supersuper123 a răspuns:

Nu te ingrijora! am trecut prin ce treci tu! Ma tot gandeam la lucruri relesad... daca s-ar fi intamplat ceva s-ar fi aflat! Incearca sa intri pe site ul cu plecarile trenurilor. Poate gasesti ceva! Succes

5 răspunsuri:
| SoKawaii a răspuns:

Mersul trenurilor '' cauta pe google. stai linistit, zapada e de vina sau nu are semnal. asa e mereu

| J0k3rW1n3r a răspuns:

Din botosani sunt si eu! pai ori nu are semnal(din cauza zapezi) sau a ramas fara baterie la telefon!

| onasis1961 a răspuns:

Ori nu mai are baterie ori este închis ori nu are semnal.

| C0nstantin a răspuns:

Poti suna la CFR la informatii sa iti zica intarzierile de la trenuri happy

| LonelyLoner92 a răspuns:

Trebuie sa te calmezi