| mihaimadalina a întrebat:

Bună ziua.Vara asta aș vrea să călătoresc cu familia.(în România)
Îmi puteți spune niște locuri de vizitat.dar vreau sa fie apă.pentru aia merg. Vreau cât mai multe exemple de locuri cu apă. piscine, ștranduri, Aqua-parcuri.dar sa fie și altceva de vizitat.nu vreau nimic înafara de locații...și aș vrea să eliminați variata : Mare, Băile Felix.

Mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Paradisul Acvatic de la Brasov
7 Izvoare Baile Herculane - Strand termal
Piscina Arinis Gura Humorului
Therme in Bucuresti
AquaStar - Satu-Mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți găsi niște parcuri acvatice interesante aici : https://ideipentruvacanta.ro/raiuri-acvatice-din-romania/

| Mariaaaaaa9003 a răspuns:

Hei.
Te sfătuiesc să mergi la Strand Laguna Beius. Un loc frumos, linistit, cazare, mâncare și cel mai important apa termala.