| fanezodo a întrebat:

Buna ziua! Vreau sa adresez o întrebare celor care au habar de fondurile europene de anul acesta.
Am o clădire care în trecut a fost ceva și am decis sa o fac pensiune agroturistica cu fonduri bineînțeles. Din cate am înțeles anul acesta domeniul agroturistic nu va primi finanțare. Ma puteți ajuta cu niște informații?
In ce alte domenii as putea sa scot fonduri? Precizez ca locația se afla la sat.

1 răspuns:
| MireP a răspuns:

Nu exista fonduri pentru asa ceva anul asta, ca suntem in plina pandemie globala si banii trebuie sa mearga in alta parte. Guvernul are alte prioritati, sper ca intelegi.
Sau poate nu intelegi daca vrei acum sa deschizi pensiune. Urmaresti stirile si ce se intampla cu HORECA?