| somebody30 a întrebat:

Buna ziua!
Vreau sa plec in Corfu in luna septembrie si nu stiu daca vremea este buna pentru plaja, baie in mare etc. Ati fost acolo in aceasta perioada?

Răspuns Câştigător
| andy_3924 a răspuns:

In primele doua saptamani ale lui septembrie sunt cam 30 grade in timpul zilei. Apa e calda, dar seara se mai raceste. Nu mai este atat de aglomerat ca in august.

2 răspunsuri:
| veronica a răspuns:

Daca te referi in grecia, vremea e superba eu sunt obisnuita cu vremea de aici si pe vremea asta adica 25-27grade nu fac inca baie in mare mi-se pare rece,dar pentru cei straini ma refer care vin din alta tara apa e suparba, vacanta placuta si la stiri zice ca nu se mai stricavremea, distractie placuta

| Radu_8189 a răspuns:

Foarte tare multi turisti romani
Du-te!