| Allé_3818 a întrebat:

Bunaa prieteni!kiss
Sunt asa de happy big grin.Pana acum am vizitat Spania si orasele din Romania dar a mai venit timpul pentru Roma:X.
Tata a zis sa caut bilete de avion pe net si ceva mai ieftine cu firma Wizzair.
Pentru ca am mai zburat cu avionul de la firma aceasta. Dar am cautat si nu am gasit chiar atatea informatii. Daca ati gasi mi-ati putea da si mie site`urile?
Si plecarea de la Cluj si aterizarea la roma la aeroportul Fiumicino:*.
Dus-intors.
Multumesc foarte mult de ajutoorbig grinkiss.
Funda normal.

2 răspunsuri:
| Raymond a răspuns:

Preturile in perioada asta pornesc de la 150-200 de euro dus/intors, ar trebui sa specifici si perioada cand veti merge, oricum cu cat le cumparati mai repede cu atat platiti mai putin.
www.wizzair.com

| Allé_3818 explică:

In mai...sau pe la inceputul lui iunie...