| Anonim_4683 a întrebat:

Bunaaa happy care ati fost de curand la Gyula [parc acvatic]? Imi spuneti cat costa cazarea pe un week`end, ori pe noapte, cat e intrarea, suveniruri, chestii pentru plaja, mancarea si toate celelalte. [Dau funda pentru cel mai bun raspuns, iar celorlalti folositor si inteligent] :*:*:* P. S. as vrea sa merg din 6 august pana in 8.

1 răspuns:
| Alien a răspuns:

Raspunsul sta in biserica. Doar Dumnezeu te poate ajuta. Pocaiestete!
Nu este o alegere buna! :-cu
Poftim una mare http://andre.muit.eu/wp-content/uploads/2009/04/fundita-puzzle.jpg X_X