| puffa_6346 a întrebat:

Bunaaatongue

mai are rost sa merg la mare pe 30, o saptamana? e prea tarziusad?

mai este aceeasi distractie si mult soarebig grin?

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Buna!

Sigur ca da! Mai ales daca iti place linistea.Eu plec maine la mare si asa am fost si anul trecut, inca mai tarziu, pe 24, si cand am plecat(pe 1-2 septembrie cred thinking ) era aceeasi voie buna ca si cand am venit, era chiar putin mai bine pentru ca plajele nu erau asa aglomerate si profitai de "n" reduceri, cum ar fi la Aqua Magic, care de pe 1 septembrie, scade pretul aproape in jumatate.In plus, de fapt ca bonus, nici nu o sa te arzi prea tare, pentru ca soarele nu va da radiatii si ultraviolete asa mari...

Distractie placuta!
O zi frumoasa!
happy

8 răspunsuri:
| Laurici :x a răspuns:

Daaa... dar s-ar putea sa nu mai fie asa cald :d distractie placuta!

| acdcfan a răspuns:

Da...eu sunt din Constanta si pot sa iti spun ca soarele inca straluceste, cald inca este insa sa nu te astepti sa fie atmosfera pe plaja la fel ca in plin sezon, poate ca asa e mai bine totusi ca nu-i destul de aglomerat. Singura probleme este ca vremea te poate pacali exact cand ajungi aici.

| darrio2007 a răspuns:

Sa stii ca atunci este distractia mai in toi. Pot fi si reduceri la tarife. Distractie placuta.

| puffa_6346 explică:

Ms mult all:*

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Mai are rost chiar daca nu arde soarele asa tare. Doar sa nu ploua.

| Tiberius a răspuns:

Anul trecut am fost de pe 28 pana pe 7 septembrie la mare si a fost super. desi era mai putina lume

| pwp a răspuns:

Distractie placuta!

Răspuns utilizator avertizat