| Idk007 a întrebat:

Bunaaa. Vara asta plec cu o prietena la mare,la unchiul ei care sta in Constanta. Care este cea mai apropiata statiune si cu ce se poate ajunge pana acolo? Am auzit ceva de Ratc, dar nu stiu cum circula si in cat timp ajunge.

4 răspunsuri:
| LioErnest a răspuns:

Cea mai apropiata statiune este clar Mamaia! este legata de oras si sunt foarte multe microbuze care duc acolo :) am avut si eu treaba acolo si ajungeam usor! nu-mi aduc aminte nr de la ratb, dar poti intreba la ghiseu in statie;)

daca ti-am fost de ajutor, intra pe facebook: http://www.facebook.com/mondenpunctro

| WeeK3nD a răspuns:

Zine unde sta unchiul ei si o sa iti putem raspunde

| Idk007 explică (pentru WeeK3nD):

Pai..stiu doar ca sta in Constanta. n-am idee unde exact

| WeeK3nD a răspuns:

Atunci e o mica problema...Ar trebui sa afli destinatia, si apoi te putem ajuta