| Darius123456 a întrebat:

Calatoria Spania - Romania cu autocarul.
Sunt multe zone fara semnal la telefon?
La vama ai semnal?

7 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Atentie, dupa ce treci de granita, daca nu ai activat roaming-ul, nu mai poti vorbi in tara. Pe de alta parte, in roaming, platesc ambii abonati; si cine suna dar si cine primeste apelul, chiar si la sms-uri.

| floryn1993 a răspuns:

La vama este semnal, si Romania are acoperire doar 95 % la telefonia mobila,

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru floryn1993):

"Doar" 95% cand sunt asa de multe zone muntoase? Ai vazut reportajul despre Anglia?

| floryn1993 a răspuns (pentru sasa1sasa1sasa1):

Romania sta bine la acoperie telefonia mobila, fata de alte tari, dar ca Romania sta pros la alte capitole : Autostrazi, Etc.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru floryn1993):

Corect!
Dar dupa parerea mea, inaintea autostrazilor ar fi multe altele si mult mai urgente.

| floryn1993 a răspuns (pentru sasa1sasa1sasa1):

Lasa ca acum PSD cere multe si face rolling on the floor

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru floryn1993):

Bine zis: cere, nu face!