| realmermaid11 a întrebat:

Cam cat ar costa pana in Grecia? Dar pana in Kalambaka? Si as vrea sa raspunda cineva care stie mai multe despre Grecia,cum e impartita,ce si cate regiuni are? Cum se cheama regiunile? Sau ceva o harta cu regiunile, orasele Greciei o harta mai clara... SA RASPUNDETI CAT MAI MULTI VA ROG TARE MULT. Fundita :* :*

3 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

De Google ai auzit? te poate ajuta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pune si tu niste intrebari logice daca vreun raspuns...

De unde vrei sa ajungi in Grecia? Ca una e daca pleci din Satu Mare alta e daca pleci de la Giurgiu

Pana unde vrei sa ajungi in Grecia? Una e sa ajungi pana in Thessalonik alta e sa ajungi pana in Chania

Si Kalambaka nu e tot in Grecia? De ai mai intrebat si asta?

| realmermaid11 explică (pentru suntserios):

Scuze,am scris intrebarea la graba, I mean:Eu sunt din Botosani si as vrea sa ajung la Meteore, iar inrebarea ar suna asa:cat costa drumul ( sa zicem ca iau o masina spre Iasi) de la Iasi spre Grecia (la Meteore)cu autocarul? As putea cauta pe google, dar imi ia timp ma gandeam ca mai bine ar fi sa ma ajute cineva care poate tocmai a fost acolo, sa-mi spuna si mie cum a reusit sa ajunga.Si kalabaka (whatever nu stiu cum se scrie corect, e un orasel in care se afla manastirile de la meteora).