Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Cam cat cheltuiesti cand te duci in vacanta?

18 răspunsuri:
| DarkAndDreary a răspuns:

Zero. Stau acasa big grin

| AndreiBularca a răspuns:

Cand merg la mare...cel putin 1000 euro.

| Andreyok a răspuns:

1000 lei

| pietrean a răspuns:

In jur de 900 euro, pentru doua concedii pe an, cate 10 zile fiecare.

| 2B a răspuns:

Buna!
De obicei cand merg la mare vreo 10 milioane.Dar cand merg la munte sau in oriunde altundeva mult mai putin.Am excepti cand merg intr-o tara straina de exemplu! Mult mai mult

| cristinaoprea a răspuns:

De obicei cand ma duc in vacanta nu platesc nimic pentru ca toate cheltuielile sunt platite de cei cu care ma duc. Ex de scoala

| Jasmin15 a răspuns:

Depinde, de obicei cand plec pe la bunici, in jur de vreo 500 lei. happy

| Cutuuuuu a răspuns:

Pai intre 100-pana in 400 lei oricum happy fundita? happy

| Number27 a răspuns:

Cand merg la mare cam 1500 lei

| TempestUV a răspuns:

Pana in 100 de lei avand in vedere ca merg doar la bunici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zero! Ma duc rar in vacanta.

| JanetTrici a răspuns:

2-3 milioane

| TheCritic a răspuns:

Bugetul e influentat de multe ori de locul pe care il vizitez. Sunt anumite tari unde cazarea e cu maxim 10$ pe noapte si locuri unde cazarea e mult mai scumpa dar scotand din discutie cazarea, in medie cheltuiesc cam 1000$ pentru o vacanta de 10-14 zile. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma duc in vacanta. vacanta se intampla, vine la timpul ei si la mine, ma duc la. locatia cu tare. cheltui oriunde atunci cand ma duc undeva, depinde de loc si cat timp stau acolo.

| bella2princces a răspuns:

Depinde unde mergi

| drogh a răspuns:

Acum depinde ce destinatie aleg. Daca e la Mamaia, consum ceva laughing Peste 7 milioane

| valentino52 a răspuns:

Intre 700 si 2000 de euro de persoana in strainatate, intre 700 si 2000 de lei in tara depinde de durata sejurului si destinatie.

| Prezidentul a răspuns:

Depinde, ce inseamna vacanta pentru tine? laughing