| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa sa merg cu familia in California 10 zile (cu transport dus-intors+ viza). Suntem 4 membrii in familie si as vrea sa stiu cam cat m-ar costa. Dau funda celor care raspund. >big grin

Răspuns Câştigător
| angelsaredickswithwings a răspuns:

Cam 4 000 de dolari

4 răspunsuri:
| xlmpq a răspuns:

Destul de mult happy bine acu nu trebuie sa te lauzi ca ai fost in dubai happy

| thegreatgatsby a răspuns:

Pai cam 4, 000 dolari sunt numai biletele de avionwinking.La asta adaugi cazare + mancare +transport acolo + bani de buzunar vreo 1500-2000 dolari daca mergeti 4 persoane.

| benny a răspuns:

Http://www.booking.com/region/us/california.en.html?aid=339753; label=california-5yo2YUW*8fdYRw8uujhBcwS10713863865; ws=

| sema a răspuns:

Numai viza te costa 560+ usd numai taxa de viza.
vreo 4000 usd avionul, cazarea pe 10 zile daca nu stai la prieteni cel putin 1000 usd.
Ceva de cheltuiala 1500 sa zicem, am ajuns la 7000 usd.
Perioada insa este foarte scurta.
Daca mai prinzi un zbor de dus care ajunge tarziu si unul de plecare devreme, ai ramas cu 8 zile din 10. Schimbarea de fus o sa-ti mai strice o zi, asa ca ramai cu o saptamana.