| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa un bilet de avion Bucuresti-Munchen pentru decembrie-ianuarie daca este cumparat in noiembrie/decembrie? (as vrea sa stau in jur de o saptamana acolo). Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Julia89 a răspuns:

Pai difera de la o zi la alta biletele de avion si de la ora la alta deci cu exactitate nu avem de unde sa stim.sunt pe categorii de cate 10 bilete. de ex: sunt 10 bilete la un pret cela mai mic apoi 10 la un pret mai mare, apoi 10 la un pret si mai mare, cu cat se vand primele cu atat raman cele mai scumpe. iar daca vrei bagaj de cala la Blue Air se adauga 18 euro.

| mihaipasager a răspuns:

Ofertele de bilete sunt foarte diverse, trebuie să sapi bine pe la diverse agenţii. Normal ar trebui să ieşi la maxim 150, dacă te apuci de treabă din timp. O altă variantă de a călători ieftin sau foarte ieftin este cu cineva care are un loc în maşină. Cauţi la www.pasager.eu Poţi de altfel să pui un anunţ şi să te caute cei care au un loc pentru tine. Aşa poţi chiar negocia preţul de deplasare! Succes! Mihai

| play007 a răspuns:

Aproximativ 150 de euro