| TheHobbitHere a întrebat:

Cam cat costa un bilet de avion pana in Italia?
Funda

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Depine de mai multe, cauta pe site-ul de internet al firmei cu care vrei sa mergi.

| Tinna666 a răspuns:

Nu au un pret fix, depinde de mai multe lucruri:cu cat timp inainte iti iei biletul, cu ce firma alegi sa mergi... poti lua biletul si la 30€ si la 100 si cv € chiar 200... dar poti cauta pe net si iti da pretul exacthappy cauta pe wizzair, din cate am auzit e cel mai ieftin.bagi acolo data plecarii, orasul de unde pleci si orasul unde vrei sa ajungi.