| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa un kimono in Japonia?

4 răspunsuri:
| Giuly_3112 a răspuns:

Pai daca vrei sa iti cumperi din japonia du-te in japonia si cumparati laughing dar se gasesc si in romaniawinking

| hasegawa a răspuns:

Incep de la 200. 000 yeni, adica de la 1800$ in sus si ajung si pana la 10. 000$ cele de mana.Sau altceva care seamana cu kimonul, insa i-se spune Yukata si incep de la 20$ pana la 60$ unele foarte frumoase cu tot la ele*incaltaminte, obiu si toate cele necesare).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei neaparat sa-l cumperi din japonia?
Se gasesc si la noi
http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:qyJRPHcdVSIJ:bursa.rol.ro/Vand-kimono-japonez-de-dama.html+kimono+in+japonia+pret&cd=2&hl=ro&ct=clnk&gl=ro

| kira3379 a răspuns:

Stiu doar ca daca vrei sa inchiriezi unul te costa 35 euro pe ora (la ei). de cumparat nu stiu dar banuiesc ca destul de mult!