| BeiiBiiiyoo a întrebat:

Cam cat dureaza sa Mergi la Manastirile : Ciorogarla si Comana + Biserica Draganescu din Bucuresti?
Asta punand la socoteala si poate un mic popas si statu sa vizitam sau cumparam suveniruri?

5 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Calculeaza cu google maps

http://maps.google.ro/maps?hl=ro&tab=ll

Ai in dreapta indicatii de orientare.Acolo scrii toate punctele unde vrei sa ajungi.

| BeiiBiiiyoo explică (pentru NevastuicAaA):

Ai putea sa imi calculezi tu? Si iit dau si funda si vot! Te rog happy

| NevastuicAaA a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

Da nu stiu unde este Biserica si Comana

| BeiiBiiiyoo explică (pentru NevastuicAaA):

Si nu poti sa cauti pe harta? Si fii sigur ca iti dau si fundita si vot happy

| BeiiBiiiyoo explică:

Hristos a inviat!