| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat m-ar costa avionul pana in Dubai? Exista low-cost?

8 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Cred ca mai bine te duci la o agentie in orasul unde locuesti deoarece preturile de pe internet eu zic ca nu sunt sigure, te interesezi la o agentie doar nu-ti cere bani, ii zici data cand ai vrea sa calatoresti, data intoarcerii si iti zice pretul,

| andreea3216 a răspuns:

Low-cost nu exista direct pana in Dubai in schimb sunt mai multe companii care ofera curse directe pana acolo.Cumpara biletele de avion din timp si o sa le poti lua la un pret rezonabil.

| smolnarkarina a răspuns:

Pai eu am fost in dubai si cu tot cu avion, taxe, cazare hotel 4**** ma costat 480 euro

| deea_6152 a răspuns:

Exista oferte ce trebuie urmarite din timp...happy

| deya16 a răspuns:

Km mult... k eu am pus la loto pentru saptamana asta k sami permitrolling on the floor

| aviondirect a răspuns:

Oferta promotionala bilete de avion.
Plecare de la Bucuresti (Otopeni, Romania)
Sosire la Dubai, Emiratele Arabe Unite
Tarif: 180 € dus intors
Compania aeriana: Tarom
Conditii tarif bilete de avion:
Tariful biletului de avion include taxa de aeroport.
Rezervarile de bilete avion Bucuresti - Dubai se fac cu minim 14 zile inainte de inceperea calatoriei.
Perioada de calatorie in Dubai : 20 iunie – 24 iulie şi 6 septembrie – 15 decembrie 2009
Biletele de avion se pot achizitiona in perioada: 18 mai şi 1 iunie 2009
Minimum sedere la destinatia Dubai: sunday rule
Maximum sedere la destinatia Dubai: 15 dec 2009
Tariful biletului de avion este valabil in limita locurilor disponibile.
Biletele de avion sunt nerambursabile si nu permit modificari.
Termenele si perioadele de emitere bilete de avion, plecare si retur sunt impuse de compania Tarom.

pentru detalii accessati www.aviondirect.ro sau apelati call center 0800 800 604