| andreirobert15 a întrebat:

Cand cumperi un bilet online de la wizz air cum se procedeaza scoti acele foi la imrimanta si dupa la dai la aeroport sau cum?
funda!

3 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Dupa ce platesti biletele primesti un email cu biletele si le scoti la imprimanta si cu alea te duci la aeroprt

| PopAdrian a răspuns:

Da, se printeaza foile acelea date de ei si le prezinti la aeroport dupa control, cand iti cere si celelalte acte happy Zbor si vacanta placuta happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa ce faci check in online scoti la imprimanta ce primesti pe mail si alea le folosesti in aeroport