| Alishia a întrebat:

Cand mergi cu avionul stiu ca nu ai voie sa transporti spray-uri in cantitati mai mult de 100ml, dar daca e 150ml are ceva? Te lasa oare sa intri sau il confisca?

Răspuns Câştigător
| endeavour a răspuns:

In mod normal legea pe aeroporturi e foarte stricta si nu face exceptii..categoric nu o sa te lase

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca e pus in bagajul de cala nu te controleaza nimeni

| Alishia explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Ma intereseaza bagajul de mana.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Alishia):

Si ce faci cu spray-ul 2-3 ore cat dureaza calatoria, normal nu ai voie

| Zoey112 a răspuns:

Nu cred ca te lasa sa intri, decat daca is de treaba oamenii de acolo

| gabriela15 a răspuns:

Am avut proasta experienta sa-mi ia 5 parfumuri si un spray de corp. fii precauta

| l3lackRose a răspuns:

Nu o sa te lasesad

| xdCorii a răspuns:

După cum spunea şi endeavour, legea şi politica e destul de strictă acolo dar trăim în România. Se dă şpagă şi gata, te-au lăsat, spun asta din propie experienţă. Totuşi nu se întâmplă prea des, acum sunt cam monitorizaţi şi nu cred că îşi pot permite să fie concediaţi. În concluzie nu cred că şansele tale sunt aşa mari. happy