| anonim_4396 a întrebat:

Cand spun cea mai buna companie, ma refer in primul rand la siguranta, la comfort si la respectarea orelor de plecare si sosire.As dori sa stiu care corespunde cel mai bine acestor criterii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

El-al si tarom sunt unele dintre cele mai sigure companii aeriene, respectarea orarului depinde si de conditiile de vizibilitate, conditii tehnice la un moment dat, facilitatea cu care sunt redirectionate avioanele pe pista de zbor si profesionalitatea tehnicilor din diverse aeropoarte sau de punctualitatea pasagerilor in unele cazuri

2 răspunsuri:
| Lory_2572 a răspuns:

Te referi la companii aeriene? Atunci iti recomand Carpatair dintre cele romanesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Klm