| dd3nyzza a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasa calatorie cu autocarul? Funda pentru cel mai detaliat si frumos raspuns.happy

8 răspunsuri:
| GabrielCIG a răspuns:

Pai am mers la un coleg, deoarece i-a murit tatal din cauza cancerului, iar pe drum am mers cu niste colegi si cu diriginta... dupa putin timp, in autocar s-au strans foarte multi oameni si diriginta a plecat in fata si noi am ramas in spate, ne-am distrat atat de mult incat eu plangeam de ras si radeam din orice chestie... ba chiar dupa iesirea din autobuz, am uitat si jacheta, dar asta nu are importanta asa mare, deoarece chiar ne-am distrat in autocar atunci

| ombladon a răspuns (pentru GabrielCIG):

Da,chiar aveati si motiv de bucurie, bravo...

| GabrielCIG a răspuns (pentru ombladon):

Pai frate, sa fim seriosi pentru o secunda, gandeste si tu logic, cand e timpul sa fii serios, esti serios... ma gandesc ce ai fi facut tu, logic ca atunci cand am ajuns la el am tratat situatia ca atare...
o intrebare totusi... dc i-ai plagiat numele lui ombladon? thinking

| ombladon a răspuns (pentru GabrielCIG):

PLAGIÁ, plagiez, vb. I. Tranz. A-și însuși, a copia total sau parțial ideile, operele etc. cuiva, prezentându-le drept creații personale
Cine ce a plagiat?

| GabrielCIG a răspuns (pentru ombladon):

PLAGIÁ vb. a copia (tot din DEX)

| ombladon a răspuns (pentru GabrielCIG):

Inseamna sa copii si sa pretinzi ca iti apartine, ceea ce eu nu am facut, deci taci.

| GabrielCIG a răspuns (pentru ombladon):

Eu zic ca daca ai numele unui artist si de asemenea, o poza a lui, este cam acelasi lucru.
Nu ma lua cu "taci" atunci cand stii ca am dreptate!

| cioco22 a răspuns:

Cred ca cea mai frumoasa calatorie cu autocarul am fost anul trecut sau mai demult nu mai stiu exact in fine.Nu destinatia conteaza ci compania de care ai parte si crede-ma am calatorit mul si am avut multe experiente deci cei cu care te simti cel mai bine e cea mai frumoasa calatorie.La mine s-a intamplat cand am mers cu niste colgi la munte nu a fost foarte interesant acolo dar stand cu cei mai buni prieteni orice lucru ne facea sa radem in hohote chiar daca acolo era destul de naspa (parerea mea) asa ca cel mai bine e cu prietenihappy