| Bloxx a întrebat:

Care a stat in Moeciu de Sus la Pensiunea Ralina? Cum vi s-a parut? Si ma intereseaza mult si baile. Am fazut ca are la facilitati bai in camere si bai cu cabina de dus. Am vazut apoi o poza cu o baie in care erau cabine ca la strand. Acum nu stiu ce sa cred... daca erau doar pentru angajati sau ceva de genu' sau daca e pentru turisti? Voua cum vi s-a parut? Asta e site-ul pe care am vazut pozele: http://carta.ro/cazare-moeciu/pensiunea-ralina/. FUNDA URGENT!

3 răspunsuri:
| AlexMrs a răspuns:

Cine ai impresia ca iti va raspunde pe TPU la asta laughing? nu o fi trecut toata tara pe la pensiunea ralina! laughing

| Bloxx explică (pentru AlexMrs):

Nu, dar unii tot au fost, duuuuh rolling on the floor Cred ca vrei sa-ti dau si funda pentru raspuns, nu? laughing

| AlexMrs a răspuns (pentru Bloxx):

Dalaughing da-mi mai bine un "nefolositor" sau "eronat" ca nu am ce face cu fundalaughing