| cstabatit a întrebat:

Care ar fi locul cel m-ai frumos de vizitat in cateva zile de concediu din Romania.in afara de mare pentru ca sunt din Constanta as vrea sa merg cu iubitul meu si nu am idei...
sa aiba si ceva preturi bunicele
atractii turistice din zona
fotagrafii? multumesc pentru tot

6 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pai poti merge in Delta Dunarii.nu e scump dar nici nu sunt cine stie ce condintii.in schimb este foarte frumos acolo :X Uita-te pe google la oferte de cazare ( si la poze sa vezi daca iti place) asta cred ca poti cauta si singura nu trebuie sa-ti dam noi mura in gura tot.laughing

Sau daca nu la Brasov e ff frumos.mergeti la castelul bran, etc.

Baftawinking

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

In orasul Brasov: zone cu aer curat, tot felul de moumente, preturi bune, telecabina (dar te-as sfatui sa nu mergi cu ea). Sunt cam detoate, mai ales monumente si locuri frumoase.
Distractie placuta!

| VladM15 a răspuns:

1.pai castelu bran
castelu peles si sibiu (oras) e foarte frumos si preturile ff bune
2.sa urcati pe un munte cu ar fi vf.cozia din valcea
3.vizitati dumbrava sibiului (e prea frumoasa dumbrava sibiului am fost eu acum 1 luna)
4.sau chiar in moldova prin mures iar e frumos
eu va recomand prima varianta big grin

| Alextusent a răspuns:

Incearca sa mergi la,, 7 scari,, este foarte frumos, este o cascada care terce pe langa niste scari. Acest lucru se afla printre munti.Este gratis intra pe google si vezi imagini. scrie 7 scari.este frumos si iarana

| geox19 a răspuns:

Eu sunt de pe langa Delta Dunari ori m-am plictisit eu ori am dreptate nu prea ai ce vizita eu iti recomand Maramuresul sau sa treceti prin carpati de curbura sau sa faceti transfagarasanul si sa coborati inapoi pe valea oltului sau mie m-a placut foarte mult lacul rosu sa faci defileu (7km) pe jos este superb l-am facut si m-am simtit mai bine ca niciodata

| Truly9700 a răspuns:

Delta Dunarii ti-o recomand si eu. Este un loc foarte foarte frumos. Dar daca te hotaresti sa mergi acolo ai grija sa te duci cu ceva protectie impotriva tantarilor la tine :D
uite si ceva locuri de cazare in delta http://www.vacanta.com/cazare-delta-dunarii/