| addictEd_4372 a întrebat:

Care ar fi o tara buna de vizitat? Cu peiseje frumoase, la munte / mare!

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Practic, toate ţările care au deschidere la mare. Cele mai frumoase tări sunt cele europene (poate sunt subiectiv) în frunte cu Italia. Îţi recomand şi Elveţia chiar dacă e pitită bine în interiorul continentului. E o tară exceptională din toate punctele de vedere

| yoo23 a răspuns:

Portugalia.

| aaffffffffffffffjkhjljh a răspuns:

Iti spun eu, Israel, cred ca e cea mai frumoasa tara :X. Si venetia de asemenea.
Israel-> Plaja
Elvetia-> Munte

Funda? big grin

| Detanatar a răspuns:

Ti-as recomanda Crimeea.Serviceul si turismul e slab dezvoltat, dar privelistea de acolo le intrece si pe cele din Bulgaria, Turcia...Chiar daca e Marea Neagra, apa in aceasta parte e mai curata ca cea din Mediterana.Asta au afirmat-o foarte multi.Ai putea incerca si Grecia desigur.Numai bine!

| ZeRo_1970 a răspuns:

Antarcticasmug

| johnyjohny a răspuns:

Depinde de bugetul pe care il ai...

daca ai atatia bani de dat pe vacante ti-as recomanda Tokio!

daca vrei in europa.

la munte in Elvetia

la mare Grecia
Insula Rhodos

| Sobeautifulsome a răspuns:

Depinde si de buget.
Italia -este frumoasa.Franta.Venetia...Austria...
Israel. iar e frumoasa.smug