| rhadoo a întrebat:

Care ar vrea sa mearga intr-un sejur la Barcelona in luna august? Din pacate pe cine am intrebat ba nu poate, ba nu are bani. Am tot zis ca voi merge, si abia acum s-a ivit ocazia sa dau de niste bani. Importanta este, bineinteles si compania, pentru ca nu pot sa ma duc eu, de unul singur prin Barcelona. Asa daca ar mai fi cineva cu siguranta ne-am distra mai bine.
Am gasit si o oferta bunicica la 280 de euro cu zbor dus intors + cazare inclusa http://www.globetravel.ro/city-break/city-break-barcelon a-of127.html. Deci...care vrei savezi Barcelona?

Răspuns Câştigător
| coliflor a răspuns:

Mai bine madrid e mult mai fain, catalani sunt mai rai si limba mai grea.bafta

5 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Frate...daca imi dai tu jumatate din banii necesari...sunt cu tine!hee hee

| nonny50 a răspuns:

Da frate, dar tu ai incredere sa te duci cu o "gasca" pe care nu o cunosti? laughing

| rhadoo explică:

Cei care nu sunt interesati, va rog nu mai raspundeti aiurea. Intrebarea era pentru cei care vor si isi permit. {Nu platesc excursia nimanui ca doar nu sunteti c***ve laughing} In felul asta organizam o gasca mai mare si era mult mai fain

Răspuns utilizator avertizat
| basexcu a răspuns:

Traficant de carne vie? gotchawinking