| ComicGirl a întrebat:

Care credeti ca e cel mai frumos oras din romania? Si de ce?
big grin

Răspuns Câştigător
| SummerSmile97 a răspuns:

Cel mai frumos oraş din Romania este Iaşul deoarece ai ce vizita şi este destul de mare în comparaţie cu alte oraşe big grinbig grin

17 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Bravo! Iasul la putere intotdeauna!

April
| April a răspuns:

Ce bine ai dat fundita! Fiindca nu stiu daca Dulcele Targ al Iesilor e cel mai frumos, dar cel mai drag inimii mele cu siguranta este! Si vad ca si inimii altora.Numai bine.

| ImmortalQueen a răspuns:

Iasi, pentru ca ai multe de vizitat si este foarte frumoslove struck

| minnieee a răspuns:

Sibiu.Pentru ca e aranjat, curat si ai ce vedea.Si Sighisoara e un orasel foarte frumos.

| BeibiiX a răspuns:

Si mie mi se pare ca Sibiu si Brasovhappy

:*

| Meryem027 a răspuns:

Pai Sibiu sau Brasov. Foarte frumos amenajate!

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Bucuresti pentru ca de ce: Cele mai multe... ORICE, mai frumoase sau mai putin. Tot ce exista in alte orase, cu siguranta exista si in Bucuresti mai multe, mai mari si mai frumoase, exceptie port.

| Letytzy@ a răspuns:

Brasovul:X

| aia a răspuns:

Brasovlove struck si dc nu pot da un raspuns clar dar este si mare nu este nici asa de aglomerat ca bucurestiul si ai si ce vizita...

| AidaAmaranta a răspuns:

Oradeahappy pentru ca acolo stau eu laughing. bine glm rolling on the floor eu cred ca thinkingthinking Caraiova?straight facethinking in orice caz nu Bucurestistraight face acolo e tiganie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galati,,,,,, de ce oare thinking e suuper dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brasov(e minunat mai ales iarna...pe bulevard) dar si sibiu:X:X:X:X:X abia ast sa merg in brasovhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brasov

| Biscuiti a răspuns:

Sibiu, Iasi, Brasov si chiar si Piatra Neamt e foarte frumos

| Mustangfurio a răspuns:

Bucuresti, pentru ca ai multe de vizitat, ajungi foarte repede cu metroul dintr-o parte in alta a orasului, are cele mai multe si mai bune facultati, si este foarte mare! happy

| Ciocoflender a răspuns:

Timisoara clar.

| Lucki a răspuns:

Timisoara si Clujlove struck