| oiegas20 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai frumos loc de vizitat din Grecia si la un pret acceptabil? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| david1234567890 a răspuns:

Eu aș zice să mergi pe Insula Kos, acolo sunt prețuri ieftine, și o să hgăsești un hotel destul de bun, acolo sunt 250.
Unde se află insula Kos?
Insula Kos se află mai mult lângă Turcia dar e o insulă Grecească.
Baftă!

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Muntele athos, doar pentru barbati, nimic nu e ieftin in Grecia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Grecia, totul este frumos. Pentru un pret mic, adreseaza-te din timp agentiilor de turism.

| vinusipaharu a răspuns:

Corfu.

| oiegas20 explică:

Intr-un oras aproape de mare...