| Иαяʋтσ a întrebat:

Care e cea mai frumoasa insula din lume?

7 răspunsuri:
| monia a răspuns:

Cea mai frumoasa insula din lume este Bahamas.Am fost si chiar e frumoasa!

Funda?

| Dumnezău a răspuns:

Bora-Bora big grin

| Aliutza a răspuns:

Cred ca cea mai frumoasa ca aspect dar si cea mai frumos amenajata este insula Bahamas. Numai ca si preturile sunt pe masura.

| trista_5619 a răspuns:

Cea mai frumoasa insula este insula iubirii, acolo unde te imaginezi doar cu jumatatea inimii tale. insula viselor.care nu exista in realitate… dar daca la sens propriu, cred ca toate insulele sunt frumoase in felul lor… pup dulce.

| Mariukas a răspuns:

Sunt multe foarte frumoase...Caraibe, Bora Bora, Fiji, Hawaii, etc

| 4AtAcK a răspuns:

Fiji si Bora Bora