| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai frumoasa statiune de pe litoralul romanesc?

Răspuns Câştigător
| Gabonne1982 a răspuns:

Mamaiawinking

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Mangalia,chiar daca nu este chiar o statiune...

| Rossey a răspuns:

Toate sunt frumoase in felul lor!

| rapgirl123 a răspuns:

Eforie Nord. Apa este super, baieti buni, smug nisipul e curat, cluburile sunt ok, tot ce iti trebuie pentru o vacanta perfecta b-)

| Truly9700 a răspuns:

Eforie nord cred ca este cea mai ok statiune de pe litoralul romanesc. Gasesti aici tot ce vrei, mancare buna si ieftina, cazare la vile, hoteluri pensiuni la un pret accesibil oricui si ai la dispozitie si cateva cluburi. Plus ca apa si plaja sunt destul de curate. Daca te hotaresti sa mergi in eforie nord uite aici o lista cu ofertele de cazare de acolo http://www.vacanta.com/cazare-eforie-nord/